Про компанію

Наша компанія організувалася в 1999 році і була однією з перших в Києві у вузькоспеціалізованому сегменті ринку транспортних послуг. Всі ці роки ми цілеспрямовано працювали над підвищенням якості нашої роботи, вивченням особливостей даного виду діяльності, уважно розглядали побажання і вимоги наших клієнтів, проводили роботу над тими помилками, які, звичайно ж, виникали в ході росту і розвитку підприємства.

Ми пройшли довгий і важкий шлях, і сьогодні з упевненістю та гордістю можемо сказати, що наша транспортна компанія - це надійний, відповідальний і прогресивний партнер нашим численним клієнтам, якими ми дуже пишаємося. Серед них: посольства провідних країн світу, великі торгові фірми, відомі бренди, театри, спортивні федерації, профспілкові організації, державні установи, а також туристичні оператори України, Європи, Туреччини ...

Замовляючи транспорт у нас, Ви можете бути впевненими в тому, що ми з розумінням поставимося до Ваших побажань, відповімо на всі Ваші питання, допоможемо більш грамотно і організовано відпрацювати замовлення, що дозволить Вам розпорядитися своїм бюджетом більш раціонально.

Ви будете задоволені швидкою відповіддю на Ваш запит, приємно здивовані спілкуванням з нашими фахівцями, які приділять Вам уваги стільки, скільки Вам знадобиться для вирішення Ваших питань і можливих проблем.

Телефонуйте: +38(044) 467-53-37 +38(044) 467-50-07 +38(067) 441-08-34 +38(067) 441-08-30

Транспортна компанія RentaBus