Взяти в оренду мікроавтобус без водія ціна

Якщо Ви вирішили відправитися в тривалу поїздку всією сім'єю або робочим колективом, то Ви можете просто взяти в оренду мікроавтобус без водія, ціна якого буде на порядок нижче. Це є відмінним варіантом для тих, хто отримав водійські права, але не має відповідного автомобіля для здійснення подібних подорожей.

Взяти в оренду мікроавтобус без водія цінаНаша компанія займається переважно перевезеннями людей, але ми також надаємо транспорт в розпорядження клієнтів, але частіше за все він включає послуги водіїв, адже даний варіант в рази простіше. Але якщо взяти мікроавтобус без водія в оренду, то ціни будуть на порядок нижче, адже Вам не доведеться платити ще й за його послуги. Але в такому випадку, замовник буде нести відповідальність за весь автомобіль. І так, як ми даємо можливість на вибір, взяти в оренду мікроавтобус з водієм або без, Ви можете вибрати оптимальний варіант.

Для того, щоб у нас взяти в оренду мікроавтобус без водія (ціна), Вам необхідно спочатку зателефонувати і дізнатися про наявність вільного транспорту. Після цього Ви зможете приїхати і обговорити остаточні деталі замовлення, пред'явивши необхідні документи, після чого забрати свій транспорт.

Хоч ми і пропонуємо Вам брати (без водія) мікроавтобус в оренду, ціни на яку оптимальні, але це далеко не єдиний транспорт, представлений в нашому асортименті. Наприклад, Ви можете розраховувати ще й на легкові автомобілі і повноцінні туристичні автобуси, але останні надаються лише з водієм. Тому Ви зможете вибрати кращий варіант, виходячи з кількості людей, бажаючих відправиться в подорож.

Взяти без водія мікроавтобус в оренду досить не просто, але тільки якщо Ви звернетеся в іншу компанію, адже ми робимо все, щоб наші клієнти отримували оптимальний варіант.